Shank per caffe

Shitet nga: Liridon 15 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shank per caffe dhe Bare shum i ruajtur vetem 1 muaj perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim