Shank per lokal

Shitet nga: shank per lokal 13 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shanku eshte per perdorim te mbrendshem ne lokale.eshte I perdorur tre muaj.shitet per arsye te mbylljes se lokalit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim