Shank profesional

Shitet nga: Arbeni 27 Mar 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shank profesional per me shum kontakte kontakto ne numrin 044209165
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim