Shankerica per kafene

Shitet nga: Driton 03 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shihen shankerica me tavolin 4 komplete. Qmimi 60 euro kompleti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim