Shankerica

Shitet nga: driton 19 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shankerica 4 sete 70 euro copa qmimi i pa diskutushem ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim