Shankericat 20 Kompleta

Shitet nga: xxxxx 08 Nën 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES 20 KOMPLETA SHANKRICA ME QMIM TE VOLITSHUM VETUM 4 MUAJ TE PERDORURA NR KONTAKT 044228305 045667606 049406999 FLM PR MIR KUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim