Shes Inventar.

Shitet nga: Aa. 18 Maj 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes Inventar,! Karrika dhe tavolina per restaurante. 150 euro. Qmimi i negociushëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim