Shes Mobile per Kafiq

Shitet nga: Artan 15 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes mobile per kafiq shum pak te perdorura ,gjithsej janë 7komplete per ma shum info kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim