Shes aparatin e kafes faema 650

Shitet nga: Gazmend 14 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes aparatin me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim