Shes bicikllen merida 80e

Shitet nga: Arbeni 04 Krr 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes bicikllen merida
shimank viti 2008
Kontaktoni 049252152
Arben
Gjenden ne Mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim