Shes inventarin karrika dhe tavolina

Shitet nga: Aa 13 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Dy lloje te kompleteve, jane te perdorura dy sezona, arsyeja e shitjes eshte nderrimi i inventarit.
Çmimi 85 €uro per komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim