Shes paisje per restaurant

Shitet nga: Dritoni 06 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furr per pizza,skar me plin,fertez,frigorifer,tavolin pune . Qmimi 500euro nr kontakti 049 38 38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim