Shes skaren me oxhak

Shitet nga: Pronari 09 Dhj 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes ramin e skares me oxhak komplet . Esht shum pak e perdorur
Qmimi 80 euro komplet
Shiko ne foto . Gjindemi te fakullteti Fama Prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim