Shes te gjith invertarin

Shitet nga: Bashkim 07 Nën 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes gjith invertarin per lokale restaurante
8 tavolina
30 karrika
4 tavolina per terras
15 karrika per terras
1 skare
1 banak
1 aparat per kafe
1 vitrin ftofse
1 vitrin per pije
Invertari eshte i ri i perdorur vetem 3 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim