Shiten

Shitet nga: Artan 07 Tet 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Karrigat komplet me tavolina(8) Bambus ne gjendje shum te mir te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim