Shiten Tavolinat me karrika

Shitet nga: Ermir 30 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 8 komplete me nga 4 karrika jon shum praktike per qfardo lloj veprimtari qe ka tboj me ushqim kafe.. qmimi komplet eshte 850 boj ndrim me ndonje aparat kafes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim