Shiten tavolit me karrika

Shitet nga: Afrim 13 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 4 tavoli me 16 karrika ne gjendje te rregullt shum pak te perdorura per me shum informata na telefoni ne nr 044260093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim