Shiten urgjent

Shitet nga: Pronari 12 Shk 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten tavolina per restorant tabure dhe tavolina qadra frigirifer furr te pizave tavolin per pregaditje. E yshqimit skar me plin etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim