Shiten

Shitet nga: Afrim 15 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 4 Tavolina me nga 4 karrige ne gjendje te mir po thuaj te reja Dy muj jan kan ne pun

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim