Shitet vertikal ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Afrimi 15 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frizi vertikal ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim