Shitet

Shitet nga: Artan 19 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Biznesi ne Lagjen e Spitalit Mati1, lokali I ka te gjitha paisjet e nevojshme per pune
Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim