Shitet

Shitet nga: Artan 20 Tet 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten tavolinat me karriga Bambus 8 komplete 100 euro kompleti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim