Shitet BANAKU - (tjerat gjera qe jane ne foto ja..

Shitet nga: Burim 12 Krr 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
- banak ekskluziv shume i forte dhe dizajn shume modern,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim