Shitet Biznesi / Pizzeria

Shitet nga: Mentor 25 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Biznesi / Pizzeria me të gjitha paisjet percjellse.
Lokali gjindet në Dardani te Posta e madhe.
Lokali ka terasë ne dy anët.
Te gjitha paisjet jane te reja dhe shume pak te perdorne.
Për gjdo pyetje që keni kontaktoni në 045-335-407.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim