Shitet Biznesi

Shitet nga: Artan 21 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Biznesi ne Lagjen e Spitalit Mati1, Sandwich bar, lokali ka te gjitha paisjet e nevojshme per pune Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim