Shitet TERASA

Shitet nga: Lirim 26 Dhj 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim komplet terasen me konstruksion metalik.Çmimi sipas marreveshjes 045 282 222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim