Shitet fontana

Shitet nga: Pajto.31.07.1990@gmail.com 19 Pri 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet fontana ne gjendje regullt shum
Shihet n foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim