Shitet frizi per pasticeri

Shitet nga: Pajtim 19 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Friz per pasticeri per torte
Esht prodhim italian që dmth nuk i than tortet esht në gjendje shum të mirë.arsija e shitjes esht se e kam zavendsu me një friz më profesional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim