Shitet inventari i jashtem i lokalit

Shitet nga: Muhamet 12 Nën 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari i jashtem i lokalit 6 tavolina me 24 karrige dhe 2 Separe. Çmimi 70 € per Tavolin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim