Shitet inventari i jashtem

Shitet nga: Muhamet 12 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari i jashtem (karriga, tavolina) material druri.
Çmimi 70 € per Tavolin (me 4 karriga).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim