Shitet inventari i kafiterise

Shitet nga: Drenka 23 Tet 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Karrika, tavolina, shankerica dhe nje kompjuter me arke fiskale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim