Shitet inventari i lokalit

Shitet nga: Muhamet 12 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes inventarin e mbrendshem te lokalit: 8 tavolina me 30 karriga.
Çmimi 90 € per Tavolin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim