Shitet invertari

Shitet nga: orhan 10 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes invertarin per ushqimore të interesuarit mund te kontaktojn ne numrin.049461836. ju falimderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim