Shitet komplet inventari per Restoran

Shitet nga: lirim 03 Sht 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet komplet invertari i ish restaruant "TRADITA" ( https://www.facebook.com/restaurant.tradita?ref=hl ). Per info : 044 177 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim