Shitet makina gjysemprofesion per prerjen e mishit

Shitet nga: Gazi 18 Dhj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim