Shitet maqina per bluarjen e mishit

Shitet nga: Xxx 05 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet maqina per bluarjen e mishin ne gjendje trrrgullt 32 o per ma shum thirr..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim