Shitet urgjent shanku që është frigorifer

Shitet nga: Lumi 18 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet shanku me gjerësi 4 metra i cili mbrenda është frigorifer i cili mud te perdoret edhe per ushqime ne restorane ose per pije ne kafiteri. Është në gjendje shumë të mirë. Presim blerës serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim