Shporet dhe vitrine ekspozuese e gjellrave

Shitet nga: besart 07 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten paisjet per gjelltore ose restaurante...cmimi i volitshem te dyja ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim