Skarë

Shitet nga: Agim 27 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet skara me plin me cmim 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim