Skar e vogel me rrym

Shitet nga: Caku 14 Sht 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Skara eshte ne gjendje te mir.. e kemi qe nje vit... edhe pse eshte me rrym nuk hargjon shum se eshte e vogel..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim