Skara me gyp

Shitet nga: Afrimi 07 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet skara me gyp 20mm + 4 tavolina me nga 4 karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim