Skare

Shitet nga: Afrimi 06 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes skaren me 20 mm gyp +ventilatorin +centrifugen + kater tavolina me nga kater karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim