Stuf, Kamin i ri

Shitet nga: Rron 13 Shk 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kamin i pa perdorur ne qese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim