TAVOLINA

Shitet nga: Alban 16 Tet 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 8 komplete tavolina me karriga janë ne gjendje shum te mir Gjendemi ne Lagjen e Spitalit Mati1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim