TOSTERA

Shitet nga: Nexhat 22 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE .

044 205 539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim