Tavolina karrika

Shitet nga: driton 25 Nën 02:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes setet e tavolinave me 3 karrika siq po shihet ne foto jan 8 sete qmimi i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim