Tavolina për restaurant

Shitet nga: Lumi 18 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten tavolinat dhe karriget per restaorant. Jan pak te perdorura dhe jan ne gjendje shum te mir dhe mir te ruajtura.
Janë 8 tavolina me nga 4 karrige
Çmimi është 150€ për një komplet (tavolin me 4 karrige)
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim