Tavolina per Restaurant-Caffe

Shitet nga: Ali 16 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 5 tavolina te pershtatshme per restaurant apo kafene!
Tavolinat jane te perdorura 3 muaj, dhe jane pothuajse te reja!
Tavolinat jane mediapan dhe kane dimensione 1m x 1m
Verejtje: Tavolinat shiten pa karrika ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim