Tavolina

Shitet nga: driton 25 Nën 02:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
jon 8 sete qysh po shihen nfoto qmimi i pa diskutushem +1 shankeric
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim