Tavolina

Shitet nga: Liridon 27 Shk 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 2 tavolina, shum pak te perdorura
Cmimi 50 euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim